REFERENCE

Aneta Dobešová

Doporucuji vsema deseti. Na fotografovi nejvic ocenuju, kdyz vi co chce. A to Peter presne je. S nicim se nezdrzuje, foti rychle, krasne a presne. Komunikace a domluva na jednicku. 👍🏻😊

Veronika Holíková

Velmi rychlá domluva a super lidský přístup. Parádně strávený čas, protože jsme si pokecali a díky nápadům hlavně fotografa vznikly i super fotky! Za mě super kluk, můžu jen doporučit, naprostý profík ! 😊

Nora Záhoráková

S Petrem jsem měla možnost fotit jedno odpoledne. Velice příjemné focení se spoustou nápadů. Ohromnou odměnou jsou nádherné fotky. Petr má cit zachytit velice pěkný moment a detail. Kdo si chce obohatit portfolio anebo nechat od Petra nafotit práci velice doporučuji!

Alexandra Rambousková

Focení s Petrem bylo rychle domluvené i doladěné. Sraz jsme si potvrdili a zbývalo jen natěšené čekání. Celé focení nevázla zábava a povídali jsme o všem možném. Atmosféra byla uvolněna a i začátečnice by se nemusely vůbec bát. Velice mě překvapila rychlost doručení upravených fotografií, kterou bych ráda vyzdvihla. Večer jsem obdržela první nejlepší fotku a do dvou dnů jsem měla zbylé perfektní fotky. Rozhodně bych všem při výberu fotografa doporučila zkusit to zde, uvidíte, že budete také spokojení. A já osobně moc děkuji za krásné podzimní fotografie, které zachycují přesně tu atmosféru, kterou jsem si představovala.

Sofí Čížková

O Péťovi jsem se dozvěděla na facebooku v jedné skupině. Zprvu jsem měla malinko strach, protože nikdy nevíte, co je na facebooku za lidi, ale první dojem mě velice překvapil. Peťo je nejen naprosto skvělý fotograf, ale také úžasný a velice přátelský člověk. Focení s ním není strojené, ale právě naopak. Můžete dělat co vás zrovna napadne, můžete být naprosto přirození a do toho si báječně popovídáte. Takže pokud by někdo chtěl krásné fotky, tak Peťa vřele doporučuji!

  🙂

Michaela Sventeková

„Petr je skvělý fotograf: je milý, profesionální, zkušený, sympatický. To nejdůležitější u focení je, abyste se s druhou osobou cítili příjemně. Pak to jde samo 🙂 Je jedním z velmi mála fotografů, které bych doporučila, pokud by někdo potřeboval opravdu dobré fotky.“

Lucie Benešová

Děkuji za velice pohodové focení! Fotograf byl flexibilní a vždy se přizpůsobil aktuálnímu počasí/místu i modelce. Výsledek byl jedním slovem božský!

 Děkuji 😇. Samozřejmě doporučuji všemi deseti 🙂

Aneta Minolová

Focení bylo moc fajn, necítila jsem se nepříjemně, fotograf nebyl nepříjemný ani hrubý. Našel fajn prostředí na focení a fotky dopadly moc hezky. Nebyl žádný problém s komunikací nebo posláním fotek, takže za mě spokojenost.

  🙂

Maky Galliková

Na Petera mohu přidat jen vynikající recenci. Moc hezky se mi s ním fotilo. Velmi profesionální a příjemné vystupování. Fotky nádherné a rychle dodané.

  🙂

Lucie Kroupová

Peter byl i navzdory nepriznivemu pocasi velmi profesionalni a napomocny a dokazal nafotit krasne smnimky. I diky jeho grafickym kompetencim jsou fotky opravdu jedinecne. Jsem s jeho praci spokojena a urcite bych ho na zaklade sve zkusenosti doporucila na foceni v exterieru.

🙂